Mezoterapi ve Medikal Bakım Serisi Tanıtmı 12. Ege Dermatoloji Günleri’nde

Mezoterapi ve Medikal Bakım Serisi Tanıtmı 12. Ege Dermatoloji Günleri’nde

Bu yıl 12.si düzenlenen Ege Dermatoloji Günleri sergi alanında, mezoterapi ve medikal bakım serisi tanıtımı yapmak ve ürünlerimizi dermatologlarımızla tanıştırmak için yerimizi aldık.

Türkiye Dermatoveneroloji Derneği desteği ile düzenlenen “Ege Dermatoloji Günleri” nin on ikincisine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı’nın ev sahipliği yapmaktadır. Dermatoloji camiasının değerli katılımcılarını 10-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hilton Bodrum Türkbükü’nde ağırlanacaktır.

 

Yaşamın içinden dermatoloji teması ile dermatolojinin yaşamın her alanına dokunuşunun farkındalığını tekrar yaşatmak isteyen Türkiye Dermatoveneroloji Derneği, dermatolojinin ana konularından kozmetik dermatolojiye kadar güncel tedavi ve tanı yaklaşımlarının irdelendiği, meslektaşlarımızın değerli deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı bir kongre gerçekleştirmektedir.

Ege’nin hem huzur hem heyecan verici özellikleri ile eşsiz güzellikte bir yöresi olan Bodrum’da zengin bilimsel ve sosyal programlarla desteklenecek Ege Dermatoloji Günlerinde mezoterapi, medikal bakım serisi ürünlerimizi Dr. Dermiss olarak profesyonellere sunmaktan mutluluk duyacağız.

GENEL BİLGİLER
Toplantı Tarihi ve Yeri
10 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında, Hilton Otel, Bodrum’da düzenlenecektir.

Toplantı Dili
Toplantı dili Türkçe olup, İngilizce sunumlar sırasında simultane tercüman olacaktır.

Davet Mektubu
Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmesi için talep edildiği taktir de Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir.

Stand ve Sergi
İlaç ve medikal firmaların stand sergileri toplantı süresince ziyaretinize açık olacaktır.

Katılım Belgesi
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantının son günü 14 Mayıs 2017 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri kayıt masasından alınabilecektir.

Kredilendirme
Kongre, Türk Tabipler Birliği (TTB) tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi (STE)” kredi puanı ile kredilendirilecektir.