ANTİ-AGİNG SERUM 5×5 ML

KULLANIM
Sabah ve akşam temiz cilde hafif masaj hareketleri ile sürülmesi ve ardından Dr.DerMiss Anti-Aging Krem kullanılması önerilir. Günlük kullanıma uygundur. Algae Extract aktif maddesinin 28 günlük İn-Vivo test sonuçlarına göre; kaz ayağı bölgesindeki kırışıklıkların sayısında %65, derinliğinde %80 azalma, nem oranında ise %85 artış kaydedilmiştir. Aynı çalışmaya göre yanak bölgesindeki sıkılaşmanın artış oranı ise %90’dır. Undaria Pinnatifida Extract aktif maddesi üzerinde yapılan 28 günlük İn-Vivo testi, cildin antioksidan kapasitesinin %15 artış gösterdiğini kaydetmiştir.

UYARILAR
Güneşten koruyunuz ve serin yerde muhafaza ediniz. Göze temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Beklenmedik bir yan etki oluşması durumunda kullanımı bırakınız.

AKTİFLER
Shea Butter Ethyl Esters, *Caprylic/Capric Triglyceride, Algae Extract (ECOCERT sertifikalı), *Undaria Pinnatifida Extract.
*Okyanus biyoteknoloji ürünü aktif maddeler.

*Undaria Pinnatifida Extract aktifi, in-Cosmetics Global tarafından “Green Ingredient Award 2016 Gold” ödülüne layık görülmüştür (ECOCERT sertifikalı).

İÇERİK
Shea Butter Ethyl Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Algae Extract, Undaria Pinnatifida Extract.

TOP