CANLANDIRICI MASKE

KULLANIM
Zengin içeriği sayesinde cildi nemlendirir, çevresel faktörlere karşı korumaya ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cilt temizleme işlemleri bittikten sonra yüz ve boyun bölgesine fırça veya el yardımıyla sürülür. Yaklaşık 20 dakika maskenin cilt tarafından emilmesi beklendikten sonra, ıslak bir sünger veya havlu ile temizlenir. Ardından nemlendirici krem sürülmesi önerilir. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Haftada 1-2 kez kullanılması uygundur.

UYARILAR
Göz ile temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Serin ortamda muhafaza ediniz. Beklenmedik bir yan etki oluşması durumunda kullanımı bırakınız.

AKTİFLER
Panthenol, Aloe Vera, Argan Oil, Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract.

İÇERİK
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Ceteareth-25, Disodium Ethylene Dicocamide, Peg-15 Disulfate, Acacia Senegal Gum, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potasium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Undecyl Alcohol, Liquid Paraffin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Olive Oil PEG-7 Esters, D-Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Triethanolamine, Argan Oil, Fragrance, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Kategoriler:
TOP