CİLT BEYAZLATICI KREM

KULLANIM
Sabah ve akşam temiz cilde hafif masaj hareketi ile sürülür. Gün içinde muhakkak uygun faktörlü Dr.DerMiss Güneş Koruyucu kullanılması önerilir. İki ürünün birlikte kullanımı cilt pigmentasyonunu engellemeye yardımcı olur. Bellis Perennis Flower Extract aktif maddesi üzerinde yapılan 28 günlük İn-Vivo testleri, bu maddenin cilt aydınlatması üzerinde alfa arbutinden daha etkili olduğunu kaydetmiştir.

UYARILAR
Güneşten koruyunuz ve serin yerde muhafaza ediniz. Göze temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Beklenmedik bir yan etki oluşması durumunda kullanımı bırakınız.

AKTİFLER
Ascorbyl Tetraisopalmitate, Bellis Perennis Flower Extract (ECOCERT sertifikalı)

İÇERİK
Aqua, Paraffinum Liquidum, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Olive Oil PEG-7 Esters, Sodium Polyacrylate, Fragrance.

TOP