DÖKÜLME KARŞITI SAÇ ŞAMPUANI

KULLANIM
Haftada üç kez ıslak masaj yaparak uygulanır, 2 dakika beklettikten sonra bol su ile durulanır. Her yıkamada iki kez uygulanması tavsiye edilir. Kullanım süresince başka bir şampuan ya da sabun kullanılması önerilmez.

UYARILAR
Kullanmadan önce ürünü çalkalayınız. Güneşten koruyunuz ve serin yerde muhafaza ediniz. Göze temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Ürünün kapağını açık bırakmayınız. Beklenmedik bir yan etki oluşması durumunda kullanımı bırakınız.

AKTİFLER
Argania Spinosa Kernel Oil (Argan yağı) , Hydrolyzed Keratin, Nigella Sativa Seed Oil (Çörek otu yağı), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Çay ağacı yağı), Ozonized Olive Oil (Ozon yağı), Panthenol

İÇERİK
Aqua, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride,Glycerin,Argania Spinosa Kernel Oil , Hydrolyzed Keratin, Nigella Sativa Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Ozonized Olive Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, PEG-12 Dimethicone, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Fragrance, Panthenol, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid.

TOP