GÜNEŞ KREMİ 50 SPF

KULLANIM
Güneşe maruz kalmadan yaklaşık 20 dakika önce DR. DERMİSS Güneş Kremi kullanınız. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle, terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
ÖZELLİKLER
Optimum düzeyde UVA ve UVB koruması sağlayan DR: DERMİSS güneş kremi, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerinden korunmanıza yardımcı olur. Yoğun formülü sayesinde cildinizi nemli tutar. Hızlı emilir, beyaz renk ve tortu bırakmaz. Su bazlıdır, kıl köklerini besleyici etki göstermez.
UYARILAR
Ürünü göz çevresine uygulamayınız, göz temasından kaçınınız, teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması veya yutulması durumunda doktora danışınız. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
AKTİFLER
Octocrylene, Octyl Methoxycinnamate (Ethylhexyl Methoxycinnamate), Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Avobenzone), Panthenol, Tocopherol.
İÇERİK
Aqua, Octocrylene, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Cyclopentasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Urea, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Ceteareth-25, Panthenol, Tocopherol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Fragrance, Ethylhexylglycerin.

Kategoriler:
TOP