Hakkımızda

Dr.Dermiss

2009 yılında istanbul’da kurulan ve ilk günden bu yana “kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet” anlayışını benimseyen Bolat Medikal Estetik ve Kozmetik San Tic. Ltd. Şti. sürekli olarak sayısını arttırdığı ve yenilediği ürünleriyle medikal estetik ve güzellik sektörünün kendi alanında lider konumundaki firmasıdır. Gücünü, kurulduğundan itibaren sektör profesyonellerinden gördüğü haklı değerden alan Bolat Medikal; kalitesini ve ilerleyişini,yenilikçilik ve yaratıcılık ile sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Dr.DerMiss’i profesyonellere sunan firmamız, şu ana kadar ülke genelinde yaklaşık 3000 noktaya ulaşmış, uluslararası pazarda 18 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir

Dr.DerMiss; dermatologlar, kozmetik uzmanları ve biyoteknologların deneyimlerine dayanarak yaratılmış bir dermokozmetik markasıdır. Ürünler geliştirilirken,dermotolojideki en yeni ve onaylanmış trendler kullanılarak, cilt bakımı ve cilt tedavisine yönelik en çağdaş aktif maddeler kullanılmaktadır. Ürün portföyümüz, titiz bilimsel araştırmalarla desteklenen benzersiz katma değerli yenilikçi bileşenlerden oluşmaktadır.

DENEYİM VE BİLGİ

Dr.DerMiss, dermatologların, kozmetikçilerin ve biyoteknologların deneyimlerine dayanarak oluşturulmuş bir dermokozmetik markasıdır. Dermokozmetik ürünler geliştirilirken, dermotolojideki en yeni ve onaylanmış trendler, ödüllü ECOCERT Sertifikalı Aktifleri kullanırken cilt bakımı ve tedavisinde çığır açar. Ürün portföyümüz, titiz bilimsel araştırmalarla desteklenen benzersiz, katma değerli, yenilikçi bileşenlerden oluşmaktadır.

Her cilt tipi için kapsamlı ve sürekli çözümler, Dr.DerMiss dermokozmetik ürünlerinin ana konusudur. Dr.DerMiss dermokozmetik ürünleri, güzellik idealinin ötesinde en iyi cilt durumunu garanti eder ve herkesi eşsiz ve eşsiz kılar.

Dr.DerMiss kozmetik içeriğindeki aktif içerikler sayesinde her cilt tipine faydalı ve güvenli etkiye sahip ürünlerimizin inovasyonu konusunda uzman kadromuz tarafından bilimsel araştırmalar yapılmaktadır. Araştırmanın karmaşıklığı kendi Araştırma ve Geliştirme Merkezimiz sayesinde sağlanır ve bağımsız laboratuvar ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini garanti eder. Çok sayıda klinik ve tüketici testi, Dr.DerMiss kozmetiklerinin etkinliğini kanıtlamaktadır.

Bolat Medikal Estetik ve Kozmetik Ticaret Limited Şirketi Dr.DerMiss markasının sahibi ve üreticisi olup 2009 yılında kurulmuş ve ilk günden itibaren kaliteli ürün ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, medikal estetik ve güzellik sektörünün lider firmasıdır. sayısını sürekli artırarak ve ürünlerini yenileyerek kendi alanında

Sektörün ilk yerli markası olan Dr.DerMiss’i profesyonellerin beğenisine sunan firmamız, bugüne kadar ülke genelinde 2.500 noktaya ulaşmış ardından Mezopen, Mezoscrub ve Mezocare markaları ile estetik cihazlar alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Kurulduğu günden itibaren meşru değerini sektör profesyonellerinden alan Bolat Medikal, kaliteyi, yenilikçiliği ve yaratıcılığı ile ilerlemektedir.

UZMANLARIN TEŞEKKÜRÜ
Dr.DerMiss dermokozmetikleri, ürünlerimizi hastalarına önermek isteyen Türkiye’nin en iyi dermatologları, estetisyenleri ve profesyonelleri tarafından onaylanmıştır.

PROFESYONEL EKİP
Karşılıklı işbirliği, deneyim ve tutku kombinasyonu sayesinde dermo bakımı için yeni kalitede ürünler yaratmamıza izin veren uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturuyoruz. Etkili ve güvenli ürünler sunarak hassas ve problemli ciltlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için en iyi bilgi için çalışıyoruz.

 

Konuşma Başlat
Canlı Destek
Merhaba 👋,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?